Breussova masáž

15.12.2010 20:45

Breussova masáž

 

Breussova masáž je výborná svým působením, klienti při ní zpravidla usínají při prvních hmatech a po masáži cítí výraznou psychickou úlevu. Není výjimkou, že se po takové masáži, která se s výhodou používá před různými metodami odblokování (nejčastěji Dornovou metodou), již nemusí odblokování pohybového aparátu provádět. Mnoho blokací máme způsobeno samotným stresem a proto začíná být Breussova masáž tak oblíbená.

 

Breussova masáž je účinná a jemná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát, především páteř. Působí skvěle na svaly okolo páteře a proto se s výhodou používá při bolestech zad, kde dokáže uvolnit meziobratlové ploténky a tím ulevit od bolesti, kterou může způsobit tlak na míšní nerv. Při zvlášť bolestivých potížích, jako např. ischialgie nebo „houser“, je Breussova masáž většinou jedinou metodou, kterou pacient snese. Klienti ji vnímají velmi příznivě a jsou překvapeni, jak jemnou metodou se jim dokáže ulevit od bolesti.

 

Při masáži se využívá účinků přírodního třezalkového oleje, hedvábného papíru a energetizujících hmatů, tak aby se olej dostal co nejhlouběji.

 

—————

Zpět


Kontakt

od 1.7.2020 činnost ukončena!!!